Diary #01

1. dubna 2014 v 17:09 | Gia |  Diary
Takže vás tady vítám. Tento blog je vlastně znovu-otevřený. (Sorry za ten laylout, je spatlán v rychlosti. - Nový bude velmi, velmi brzo). To je snad to nejhorší, co jsem mohla udělat! Znova zprovoznit tento blog, na apríla. Nesnáším apríla! (soukromá poznámka)

Je mi líto, al já se musím vykecat! (nemusíte číst!)

Celý 2 měsíce jsem pro mně opravdu hrozný! Moje oblíbená skupina - The Wanted - pravděpodobně končí, a já nevím co na to říct. Probrečela jsem snad celé týdny, potom co jsem to v lednu zjistila. Nemám chuť opravdu na nic! (Taky to odpovídá layloutu). Naštěstí mám tak veselou dušičku, že nemůžu být dlouho smutná. Dokonce když mi umřela kočička kterou zahryznul (zakousl) jeden [***]ý pes, kterého nechali utratit. Normálně bych z toho byla smutná, ale teď jsem byla šťastná jako blecha! Jenže si ti majitelé pořídili nového, takže to je na [***]u! Toho mám chuť uškrtit (pořád v noci štěká, jde to slyšet přes celý barák-dům!)!!! -____- Jedna holka mě ve škole strašně [***]e, doslova ji nesnáším. A ona mě, takže je to v pohodě. :)
Jedna moje taková libůstka jsou písničky. Nedokážu být přes den bez jediné písničky! Určitě znáte mixér.cz :D kdoby neznal, že? :D blbá otázka, že? :D MILUJU KDYŽ TAM MAJÍ MOJE OBLÍBENÝ PÍSNIČKY :3

↑Kdo si to přečetl? O_O Nikdo?! oh, já to taky nečetla! Jen jsem se musela rozepsát :3 !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama